Norintiems pirkti Norintiems parduoti Akcijos

TitulinisProjektaiApie musPaslaugosNT naujienosKarjeraPartneriaiNT PAIEŠKANT patarimai
Dėkojame už teigiamą Jūsų įvertinimą
Naujos statybos
butai Vilniuje
Pardavimas
Butai
Namai
Sklypai
Patalpos
Kotedžai
Loftai
Nuoma
Patalpos
Butai
Namai
Loftai
Ieškome pirkti
Ieško butų
Ieško namų
Ieško kitų objektų
Ieško sklypų
Ieško patalpų
Ieško kotedžų
Kitos paslaugos
Sužinok turto kainą
Paskolų brokeris
Teisinės paslaugos
Statome namus
Geriausias pasiūlymas
Interjero sprendimai
Paskirties keitimas
Nekilnojamas turtas ISPANIJOJE
Geodeziniai matavimai
Baldai
Energetinis sertifikavimas
Turto apsauga
NT Draudimas
Turto vertinimas
Apdailos darbai
Dizaino paslaugos
Termoviziniai tyrimai
Vandens gręžiniai
Geoterminis šildymas
Ekologiškas taupymas
Apsaugos sistemos
Buitinė technika
Šviestuvai
Židiniai
Perkraustymai
Vėdinimo sistemos
Valymo paslaugos
Landšafto dizainas
Langai
Tvenkinių kasimas
Užuolaidos
Santechnikos darbai
Durys
Valymo įrenginiai
Laiptai
Fasadų apdaila
Akvariumai ir kriokliai
Namų projektavimas
Statome angarus
Baldų gamyba
Šildytuvai
Parduodami WEB domenai
Nekilnojamas turtas TURKIJOJE

 

 

Kontaktai

Rekvizitai:

UAB "VILNIAUS TURTAS"

Įmonės kodas: 301488580 
PVM mokėtojo kodas: LT100003826418
Atsiskaitomoji sąskaita: LT337300010104819796 SwedBank

Adresas: KAREIVIŲ g. 19 ( II aukštas), Vilnius
Elektoninins paštas:
info@vilniaus-turtas.lt
Tel. + 370 685 846 31
WEB: www.vilniaus-turtas.lt

Antanas Kudarauskas
Direktorius
NT Ekspertas
GSM +370 685 84631
antanas@vilniaus-turtas.lt
    

Nepriklausomi NT brokeriai - UAB "Vilniaus turtas" partneriai:

Domantas Grikšas
NT Ekspertas
Komercinio turto nuomos ekspertas
GSM +370 673 22322
domantas@vilniaus-turtas.lt
  
Justina Birulynienė
NT Ekspertė
Namai, butai, sklypai
GSM +370 692 53 411
justina@vilniaus-turtas.lt
  
Evaldas Damanauskas
NT investicijų konsultantas
Investicinių projektų ekspertas
GSM +370 637 44187
evaldas@vilniaus-turtas.lt
   
Markas Kaušinis
NT Brokeris/Ekspertas
Namai, butai, sklypai
GSM +370 651 50537
markas@vilniaus-turtas.lt
   
Tomas Steponavičius
NT Brokeris/Ekspertas
Namai, butai, sklypai   
Asta Janauskienė
NT Ekspertė
Investicijos, gyvenamasis sektorius
GSM +370 630 32 566
asta@vilniaus-turtas.lt
  
Rima Jakytė
NT Ekspertė
Sklypai, sodybos, namai, butai
GSM +370 666 82 999
rima@vilniaus-turtas.lt
   
Vaiva Kelečienė
NT Ekspertė
Gyvenamasis sektorius
GSM +370 633 69 999
vaiva@vilniaus-turtas.lt
   
Tadas Aleksandravičius
NT Brokeris
Investavimo ekspertas/konsultantas
GSM +370 678 82 883
tadas@vilniaus-turtas.lt
   
Marjana Michailova
Draudimo vadybininkė
GSM +370 618 38 718
marjana@vilniaus-turtas.lt
   
Sigitas Sargautis
NT Brokeris/Ekspertas
Namai, butai, sklypai
GSM +370 699 46 210
sigitas@vilniaus-turtas.lt
  
Gintas Juodvalkis
NT Brokeris
GSM +370 666 88 809
gintas@vilniaus-turtas.lt
   
Enrikas Slavinskis
NT Brokeris
GSM +370 606 48 794
enrikas@vilniaus-turtas.lt
   
Artur Tulupov
NT Ekspertas
Gyvenamasis sektorius
GSM +370 676 78 501
artur@vilniaus-turtas.lt
   
Snežana Rogalskaja
GSM +370 605 13210
snezana@vilniaus-turtas.lt
Сергей Галенков
Эксперт по недвижимости
GSM +370 666 81999
sergey@vilniaus-turtas.lt
   
Domas Štuopinis
NT Brokeris
GSM +370 628 52 293
domas@vilniaus-turtas.lt
  
Laima Grigaliūnaitė
NT Ekspertė
GSM +370 687 76 695
laima@vilniaus-turtas.lt
  
Jūratė Vyšniauskienė
NT Brokerė
GSM +370 681 42 441
jurate@vilniaus-turtas.lt
  
Marjan Kulieša
NT Ekspertas
Namai, butai, sklypai
GSM +370 640 25 345
marjan@vilniaus-turtas.lt
   
Donatas Lukšys
NT Ekspertas
Namai, butai, sklypai
GSM + 370 627 37 072
luksys@vilniaus-turtas.lt
 
Marius Jusčius
Komandos mentorius
NT Brokeris
GSM +370 620 44 030
marius@vilniaus-turtas.lt
  
Lukas Vilimas
NT Ekspertas
Namai, butai, sklypai
GSM +370 694 79 900
lukas@vilniaus-turtas.lt
  
Vytautas Mikutis
NT Brokeris
GSM +370 645 53 003
mikutis@vilniaus-turtas.lt
  
Dovydas Janauskas
NT Brokeris
GSM +370 635 644 76
dovydas@vilniaus-turtas.lt
  
Neringa Kairytė
NT Eksperto Luko Vilimo asistentė   
Aurelija Umbrasienė
NT Brokerė
GSM +370 675 40 116
aurelija@vilniaus-turtas.lt
  
Vytautas Ūsas
NT Ekspertas
Gyvenamasis ir komercinis sektoriai
GSM +370 670 53 583
vytautas@vilniaus-turtas.lt
  
Eugeniuš Zacharevič
NT Brokeris
NT Ekspertas Namai, butai, sklypai
GSM +370 677 44 024
eugenius@vilniaus-turtas.lt
   
Jurgita Žvinakevičienė
NT Brokerė   
Leonardas Juozėnas
NT Brokeris
GSM +370 642 88 808
leonardas@vilniaus-turtas.lt
  
Tadas Dapkus
NT Ekspertas
Viešai nereklamuojamas turtas
GSM +370 650 41 890
Dapkus@vilniaus-turtas.lt
   
Linda Razgaitienė
NT Ekspertė
Gyvenamasis ir komercinis sektoriai, sklypai
GSM +370 698 43 614
linda@vilniaus-turtas.lt
  
Alina Baranauskienė
NT Ekspertė
GSM +370 618 49 582
alina@vilniaus-turtas.lt
    
Violeta Misiūnienė
NT Brokerė
GSM +370 650 71 138
violeta@vilniaus-turtas.lt
  
Svetlana Kunskaja
NT Ekspertės Alinos Baranauskienė asistentė    
Gintautas Smalskis
NT Brokeris
GSM +370 626 50 093
smalskis@vilniaus-turtas.lt
   
Saulius Strazdas
NT Brokeris
GSM +370 608 36 121
Saulius@vilniaus-turtas.lt
  
Artūras Daubaras
CPD sertifikuotas NT ekspertas
Asocijuotas Partneris
GSM +370 698 20 559
arturas@vilniaus-turtas.lt
   
Darius Skaisgiris
NT Brokeris
GSM +370 683 87 616
darius@vilniaus-turtas.lt
    
Saulius Berckaitis
NT Brokeris    
Kristina Žilytė-Grigė
NT Brokerė
Užsienio NT ( Ispanija, Turkija)
GSM +370 684 84 089
kristina@vilniaus-turtas.lt
   
« Atgal |
Pasidalink su draugais:
  Įdėti skelbimą
Naujausių skelbimų prenumerata
Reklama

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

isikelk.lt
www.ltlku.lt
www.reads.lt
Megrame langai
Titulinis Projektai Apie mus Paslaugos NT naujienos Karjera Partneriai NT PAIEŠKA NT patarimai Kontaktai
©  2007-2011. vilniaus-turtas.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. +370 685 84631, info@vilniaus-turtas.lt Sprendimas: Infoluitai